2018. évi Megyei Német Vers és Prózamondó Verseny eredmények – Pilisvörösvár

2018. évi Megyei Német Vers és Prózamondó Verseny eredmények – Pilisvörösvár

2018. évi Megyei Német Vers és Prózamondó Verseny eredmények – Pilisvörösvár bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

 

 Kategorie HD 5 (9-10) évfolyam
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)  (SchülerIn) Name der Schule Ort
1   18 Csefkó, Noémi Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
6 I. 29 Hegyi, Csenge Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
4   24 Kiss, Zsófia Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
2   23 Osztheimer, Anna Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
5 I. 29 Pákozdi, Panna Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
7   21 Szabó, Dáriusz Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
3   22 Szontágh, Emese Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár

 

 Kategorie HD 6 (11-12)
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort  
  továbbjutó   Szántó, Brigitta Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár  

 

 Kategorie HD-IV (7-8. oszt.)
   

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
  2    19 Badenszki, Emma Borbála Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán
  4    20 Balogh, Panna Hauck János
Német Nemzetiségi Ált.Isk.
Piliscsaba
  14    25 Bók, Károly Bendegúz Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
  5    19 Bosánszky, Blanka Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
  21    22 Bubenkó, Gergely Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony
  15   24  Buczkó, Eszter Pomázi Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Pomáz
   NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
  19   19  Bujtás, Erhard Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola Iklad
  11    Döntő

25

Czető, Szabolcs Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
  18   22  Csákvári, Hanna Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál
  20   24  Csenge, Csergő Deutsche Nationalitäten
Grundschule Fürst Taksony
Taksony
  6 III. Döntő

28 

Daróczi, Kata Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
  1    20 Dobronyi, Árpád Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
  17   22  Hauser, Nóra Kata Mindszenty József Római Katolikus Óvoda
és Nyelvoktató N. N.Általános Iskola
Budaörs
  16    22 Hegyi, Kincső Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
  8   Döntő

26 

Herendi, Réka Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál
  9 I.  Döntő

30

Kis, Olivér Deutsche Nationalitäten
 Grundschule Fürst Taksony
Taksony
  3   22  Kleineizl, Nikolett Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán
   NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort  
  22   22  Kovács,Kira Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisszentiván  

Pilisszentiván

 

  30   26  Kovács, Dániel Jakob Bleyer Deutsche Nationalitaeten Grundschule Budaörs  
  37   Döntő

 26

Nagy, Anita Ritsmann Biatorbágy  
  32   22  Nagy, Flóra Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál  
  29    25 Noori, Rosa Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony  
  24   Döntő

 25

 Ondrik, Veronika Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch  
  36    24 Orosz, Bernadett Tököli Weöres Sándor
Általános Iskola
Tököl  
  27 II.  Döntő

28.5

 Pámer, Vince Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch  
  34    24 Pásztor, Alexandra Ritsmann Biatorbágy  
  23   22  Pekár, Zoltán Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch  
  33   Döntő

25 

Pintér, Veronika Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán  
   NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort  
  39   21  Schuck, Bernadett Német Nemzetiségi
 Általános Iskola és AMI
Pilisszentiván  
  35 III.  Döntő

28

Szabó, Fanni Ritsmann Biatorbágy  
  28    25 Szamosvári, Kata Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár  
  25    21 Szarka, Simeon Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár  
  31   20  Tarjányi,  Milán Kalász Suli Általános Iskola Budakalász  
  26 I.  Döntő

30

Török, Lili Deutsche Nationalitäten
 Grundschule Fürst Taksony
Taksony  
               

 

Kategorie HD-III (5-6. oszt.)
 NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
10   25 Bercsek, Blanka Dunaharaszti Hunyadi János N. N. Általános Iskola Dunaharaszti
22   21 Bosánszky, Laura Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
15  II. Döntő

27

Bubenkó, Luca Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony
 NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
20   25 Csenger, Adél Mindszenty J. Római Katolikus Óvoda
és Nyelvoktató N. N. Ált. Iskola
Budaörs
11   25 Csitári, Dávid Jakob Bleyer Deutsche Nationalitaeten Grundschule Budaörs
9   18 Dávid, Boglárka Kalász Suli Általános Iskola Budakalász
2   23 Egyed, Márton Nationalitätenschule Irm Üröm
5   20 Féderer, Orsolya Nationalitätenschule Irm Üröm
14   Döntő

23

Friz, Ingrid Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
23   21 Galambos, Petra Tököli Weöres Sándor Általános Iskola Tököl
19   24 Galyas, Abigél Hunyadi  Mátyás Német
 Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
16 I.  Döntő

28

Gáspár, Laura Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál
24   20 Gerőfi-Gerhardt, Janka Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
6   25 Gili, Nóra Széchenyi István Grundschule Kerepes
 NR.  Platz  Punkte FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
17   Döntő

26

Grobe, Anna Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony
7   25 Harmath, Eszter Mindszenty J. Római Katolikus Óvoda
és Nyelvoktató N. N. Ált. Iskola
Budaörs
1   25 Hegyi, Botond András Kalász Suli Általános Iskola Budakalász
21   24 Jámbor, Gréta Mindszenty J. Római Katolikus Óvoda
és Nyelvoktató N. N. Ált. Iskola
Budaörs
3   10 Juhász, Bence Csömöri Mátyás Király Á.I. Csömör
4   22 Kasza, Alexandra Széchenyi István Grundschule Kerepes
18   18 Kiss, Nóra Pilisborosjenői Német
Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Pilisborosjenő
34   24 Kohout, Larissa Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán
46 II.  27 Kohout, Lucy Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán
44   15 Kovács, Dóra Nationalitätenschule Irm Üröm
32   19 Kováts, Zsófia Budajenőer Grundschule Budajenő
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
38   18 Kovácsevics, Mira Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Perbál
48   15 Körtvélyesi, Roland Nationalitätenschule Irm Üröm
45   22 Kővári, Zsófia Ritsmann Biatorbágy
30   15 Köves, Anna Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Pilisszentiván
33   23 Král, Laura Hunyadi  Mátyás Német
 Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
41   17 Kronn, Emilio Ritsmann Biatorbágy
28   20 Langa, Gréta Ikladi Tasnádi Lajos
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Iklad
31 I.  Döntő

28

Lévai, Emma Pomázi Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Pomáz
25   18 Magyar, Eszter Hunyadi  Mátyás Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
35   15 Malárik, Anna Hunyadi  Mátyás Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
26   Döntő

25

Maruzsa, Anna Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Dunaharaszti
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
27   17 Maruzsa, Janka Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Dunaharaszti
29   15 Mayer, Petra Ikladi Tasnádi Lajos
 Német Nemzetiségi Általános Iskola
Iklad
42   17 Mikó, Boróka Széchenyi István Grundschule Kerepes
47   15 Milkovics, Péter Tököli Weöres Sándor Általános Iskola Tököl
36   16 Mohácsi, Anna Nationalitätenschule Irm Üröm
37   19 Nagy, Lotti Kalász Suli Általános Iskola Budakalász
 43   Döntő

20

Németh, Kornél Ritsmann Biatorbágy
51   24 Rendek, Örs Ritsmann Biatorbágy
50   22 Sarkadi, Tímea Pomázi Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Pomáz
69   22 Schnaider, Dominik Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Pilisszentiván
70   19 Soós, Zoltán Petőfi Sándor Grundschule Gödöllő
67   Döntő

25

Stéhli, Bence Zsolt Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
64   26  Szabó, Barbara Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony
53   17 Szabó, Petra Pilisborosjenői Német
 Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Pilisborosjenő
62   20 Szabó, Veronika Budajenőer Grundschule Budajenő
59   23 Szabó, Eszter Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian Újhartyán
56   Döntő

21

Szádóczki, Hédi Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola Zsámbék
52   19 Szilágyi, Zille Jakob Bleyer Deutsche Nationalitaeten Grundschule Budaörs
55   Döntő

23

Takács, Eszter Róza Mindszenty József Római
 Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
58   21 Tamási, Réka Pilisborosjenői Német
Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Pilisborosjenő
71   24 Tóth, Marcell Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola Zsámbék
72   Döntő

25

 Varga, Tamás Tibor Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch
49   22 Vig, Karolina Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola Zsámbék
54 II. Döntő

27

 

Wührl, Liza Nationalitätenschule Irm Üröm

 

Kategorie MU-III (5-8)
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
26   28 Csatári, Lívia Ikladi Tasnádi Lajos
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Iklad
7   26 Érchegyi, Hanna Visegrádi Áprily Lajos
Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Visegrád
6   40  Fazekas, Fanni Kitti Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch
23   31 Frühvirt, János Grassalkovich Antal NNKÁI Vecsés/Wetschesch
4   32 Izsák, Eszter Visegrádi Áprily Lajos
 Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Visegrád
18   41 Klein, Xavér Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
13   35  Kollár, Mariann Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
20   25  Krupp, Szabolcs Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
22   30 Landauer, Gábor Hunyadi  Mátyás Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
17   41 Mravinác, Anna Sára Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort
21   39  Mravinác, Bálint Árpád Gimnázium Budapest
10 I.  43 Nick, Bernadett Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
24 II.  42 Pali, Flórián Deutsche Nationalitäten Grundschule Fürst Taksony Taksony
5   28 Polgár,  Sára Visegrádi Áprily Lajos
 Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Visegrád
11  I. 43 Radnai, Tamás Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár
3   38 Radnics, Emese Tököli Weöres Sándor Általános Iskola Tököl
1   40  Rákosfalvi, Réka Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
25 I.  43  Sörös, Annamária Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisvörösvár
12   30 Tóth, Zita Ikladi Tasnádi Lajos
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Iklad
14  II. 42 Vézner, Ramóna Hunyadi  Mátyás Német
Nemzetiségi Általános Iskola
Solymár
2   29 Waldmann,  Lili Visegrádi Áprily Lajos
Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Visegrád

 

 

Kategorie MU IV. (9-12)

 

NR.

 

Platz

 

Punkte

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) Name der Schule Ort  
  továbbjutó   Manhertz, Liza Friedrich Schiller Gymnasium Pilisvörösvár  

Aktuális

2018-ban – 85 év után - arra nyílt lehetőség hazánkban, hogy 2018. április 8.-án a Magyarországon élő német nemzetiség saját jogon parlamenti képviselőt választott Ritter Imre személyében a Parlamentbe.

Back to Top

Az oldal cookiekat használ. Ha az "Elfogadom" gombra kattint, ezt tudomásul veszi az üzenet eltűnik. Részletek

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close