Megyei Vers és Prózamondó Verseny továbbjutók

Megyei Vers és Prózamondó Verseny továbbjutók

Megyei Vers és Prózamondó Verseny továbbjutók

Megyei Vers és Prózamondó Verseny továbbjutók bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kategorie HD-1-2 (= 1.- 2. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Csizmadia Emese          21 pont/VI. hely B. Delacasse Ivett Vilcsek Gyula Általános Iskola
2 Keresztes Emese Dorottya                        28 pont/I hely Kuszmann Nóra Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és
Nyelvoktató Német Nemzetiségi Álatlános Iskola
3 Nagy Réka                   nem volt Mészáros Ágnes Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
4 Bene Zsuzsanna             25 pont/IV hely    Különdíj Bene Éva Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5 Szabó Rebeka 28 pont/I. Melcher Ágnes Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 Egervári Tas Dénes Kuszmann Nóra Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató
Német Nemzetiségi Álatlános Iskola
7 Juhász Klára Pavluska-Vizsnyai Zsuzsanna Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
8 Bárány Abigél Péterváriné Mráz Diána Johann Hauck Deutsche Nat. Grundschule
9 Hadnagy Panni Sárkány Zsófia Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
10 Komáromi Anna Hegedűs Mária Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
11 Pintér Zsófia Koncz Attila Csömöri Mátyás K.Á.I.
12 Bobák Eszter Almási Dorina Petőfi Sándor Általános Iskola
13 Dobos Szebasztián Feketéné Kovács Viktória Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
14 Tauzer Emese Feketéné Kovács Viktória Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
15 Kovács Petra Kovács Etelka Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
16 Wiedemann Gréta Áncsán-Hegedüs,Andrea Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
17 Molnár Petra Áncsán-Hegedüs,Andrea Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
18 Kunzer Anna Kaszai Rita Zsóka Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
19 Bende Borbála Andrea Pálfi János Hunyadi Deutsche Nationalitäten Grundschule Harast

 

Kategorie HD-3-4 (= 3.- 4. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Strébl Noémi Vasvári Katalin Dunakeszi Mihály Fazekas Nationalitätengrundschule
2 Gáspár Laura Mészáros Ágnes Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
3 Kutnyánszky Lili Tombor-Katona Orsolya  Ritsmann P. N.N. Á. I.
4 Kovács Bálint Pálinkás Eszter Bleyer Jakab N. N. Ált. Isk.
5 Hegyi Botond András Szilágyiné Dér Barbara Kalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 Schuster Maximillian Giay Anikó Kalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7 Galyas Abigél Schokátz- Tallér Mária Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
8 Balázs Szonja Szabóné Székely Zita Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
9 Gnandt Angéla Lernyeiné Schäffer Mária József Nádor Ált.Isk.
10 Fritz Márton Bíróné Szakadáti Angéla Szigetcsépi Ált. Isk.
11 Csipszer Nóra Dr. Szilágyiné Kele Enikő Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
12 Raffay Gergely Illésné Tóth Erika József Nádor Ált.Isk.
13 Friz Ingrid Benedek-Juhász Katalin Petőfi Sándor Általános Iskola
14 Klag Noémi Sallay Andrea Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
15 Somogyi Marcell Sallay Andrea Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
16 Varga Máté Zehetmayer Adrienn Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
17 Wiedemann Lili Zsédel, Andrea Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
18 Maruzsa Janka Mónika Lénárt-Németh János Hunyadi
Deutsche Nationalitäten Grundschule Harast
19 Szabó Barbara Agócs, Erzsébet Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony

 

Kategorie HD-5-6 (= 5.- 6. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Tóth Áron Pintér Anasztázia Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Álatlános Iskola
2 Antal Dorka Vágó Tímea  Ritsmann P. N.N. Á. I.
3 Kádár Lilla Sinkai Márta Budajenőer Grundschule
4 Hermán Dániel Wildanger-Kiss Judit Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
5 Lévai Anna Balog, Ilona Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola
6 Schuster Dominic Bonyhai Zsuzsanna Kalász Suli Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola
7 Rebe Johanna Takács Orsolya Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8 Madár Veronika Fazekas Csilla Hesz Mihály Általános Iskola
9 Varga Réka Janka Edit Pilisvörösvári Templom téri ÁI
10 Hadnagy Ádám Gutmayer Maria Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
11 Gábeli Angéla Szekeres András Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
12 Kiss Zsombor Kiss-Méri Erzsébet Szigetbecse-Makád Ált Isk.
13 Mészáros Dóra Timárné Schreiner Györgyi Szigetszentmártoni Általános Iskola
14 Dallos Anna Sinkai Márta Budajenőer Grundschule
15 Pintér Veronika Hajnalka Balog-Acsai Deutsche Nationalitätengrundschule Hartian
16 Párkányi Kende Bakó Zsuzsa Petőfi Sándor Általános Iskola
17 Pámer Vince Konda Orsolya Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
18 Grobe Anna Pintér, Ágnes Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
19 Latinovits  Lázár Wiedemann, Nóra Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
20 Halassy Dániel Kiss-Méri Erzsébet Szigetbecse-Makád Ált Isk.
21 Ambrus  Anett Wiedemann, Nóra Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony

 

Kategorie HD-7-8 (= 7.- 8. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Stern Laura Némethné Gálvölgyi Mária Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Álatlános Iskola
2 Fejér Mária Némethné Gálvölgyi Mária Mindszenty József Római Katolikus
Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Álatlános Iskola
3 Szabó Fanni Hamza Ágnes  Ritsmann P. N.N. Á. I.
4 Gersonde Olivér Mezei Anna Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5 Pantali Anna Császár Eszter Szőnyi Isván Általános Iskola és AMI
6 Kocsis Zsófia Dorocsi-Lolbert Nikolett Szigetbecse Makád Ált. Isk.
7 Csákvári Hanna Bors Andrea Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
8 Pákozdi Panna Ildikó Simon-Szeleczki Ceglédberceli Eötvös József
Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
9 Pekár Zoltán Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
10 Gombos Ábel Wiedemann, Nóra Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
11 Kis Olivér Hontvári-Haraszti, Katalin Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
12 Hegyi Kincső Ortnerné Radnai Erika Schiller Gimnázium
13 Kenéz Diána Mónika Lénárt-Németh János Hunyadi

 

Kategorie MU-1-2 (= 1.- 2. Klasse “Mundart” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Zoller Panni Döbrössyné Csernői Ildikó Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 Németh Linda Melcher Ágnes/Herr tamás Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3 Mátrahegyi Flóra Szauterné Lieber Melinda Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
4 Horányi Rozina Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
5 Velencei Szonja Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
6 Tallér Nikolett Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
7 Huszák Gergő Lőrincz Istvánné Szigetszentmártoni Általános Iskola
8 Szántó Zsombor Gróf Erzsébet Széchenyi István
9 Boros Dóra Feketéné Kovács Viktória Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
10 Nagy-Brunner Szabina Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
11 Saska Ákos Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
12 Bernáth Boglárka Krausz, Katalin Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
13 Halász Zsuzsanna Krausz, Katalin Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
14 Kreisz Ármin Krausz, Katalin Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
15 Völgyi Boglárka Mirk Júlia Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
16 Kimmel Laura Zsila-Földessy Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
17 Sörös Veronika Zsila-Földessy Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
18 Völgyi Vanda Mirk Júlia Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
19 Jakab László Szauterné Lieber Melinda Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
20  Pálfi Aisa Szauterné Lieber Melinda Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
21 Janka Eszter Karádi Ildikó Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi ÁI
22 Gungl Viktoria Wieszt Edina Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
23 John László Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
24 Dauner Blanka Milbich Edit Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
25 Dauner Diána Milbich Edit Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola

 

Kategorie MU-3-4 (= 3.- 4. Klasse “Mundart” 2015-2016)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Érchegyi Hanna Bene Éva Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 Herr Gréta Herrné Pollák Veronika Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3 Klein Léna Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
4 Wittmann Zsanett Baska-Schreck Anna Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi ÁI
5 Bernát Lili Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
6 Polónyi Lili Petra Dudás Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
7 Pásztor Boglár Szécsi Zsuzsanna Széchenyi István
8 Töreky Dorka Szécsi Zsuzsanna Széchenyi István
9 Bruder Lili Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
10 Farkasfalvi Lili Zehetmayer Adrienn Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
11 Frühvirt János Hirschné Faragó Tünde Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
12 Gáspár Gréta Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
13 Hidvégi Bettina Hirschné Faragó Tünde Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
14 Kiss Liza Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
15 Kollár Maja Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
16 Frühwirth Hanna Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
17 Halász Mária Schäffer, Ildikó Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
18 Breier Blanka Mirk Júlia Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
19 Bardóci Eszter Mirk Júlia Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
20 Sörös Annamária Tagschererné Wieszt Mária Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
21 Apollónia Szilvia Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
22 Mravinac Anna Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
23  Nick Alexandra Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
24 Szilágyi Zille Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
25 Kollár Mariann Lazri Judit Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.

 

Kategorie MU-5-8 (= 5.- 8. Klasse “Mundart” 2015-2016)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Polgár Sára Schmidt Anna Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 Rudolfi Emma Herrné Pollák Veronika Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3 Izsák Eszter Izsákné Illés Gabriella Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 Nick Bernadett Stecklné Boldizsár Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
5 Horányi Zsófia Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
6 Radnai Tamás Daunerné Gátas Mariann Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
7  Bobák Bernadett Madarász-Kozecz Nóra ITLNNÁI
8 Bodnár Fanni Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
9 Fazekas Fanni Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
10 Kopó Alexandra Magyarné Kárpáti Erzsébet Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
11 Szabó Laura Fazekasné Gombár Mónika Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Ált. Isk.
12 Kindlinger Eszter Schäffer, Ildikó Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
13 Pal  Flórián Schäffer, Ildikó Deutsche Nationalitätengrundschule Fürst Taksony
14 Rákosfalvi Réka Stecklné Boldizsár Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
15 Krupp Szabolcs Stecklné Boldizsár Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
16 Klein Xaver Stecklné Boldizsár Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
17 Vézner Ramóna Maria Gutmayer Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
18 Dauner Júlia Hartmann Hilda Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola
19 Sörös Éva Stecklné Boldizsár Katalin Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
20 Radnics Emese Schreiner Zsuzsanna Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
21 Berta Diána Timárné Schreiner Györgyi Szigetszentmártoni Általános Iskola

 

Kategorie HD-9-10 (= 9.- 10. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Hegyi Csenge Anka Judit Friedrich Schiller Gymnasium
2 Adrián Luca Anka Judit Friedrich Schiller Gymnasium

 

Kategorie HD-11-12 (= 11.- 12. Klasse “Hochdeutsch” 2016-2017)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Zsuzsandor Vivien Priegl Éva Friedrich Schiller Gymnasium

 

Kategorie MU-9-12 (= 9.- 12. Klasse “Mundart” 2015-2016)

FAMILIENNAME + VORNAME(N)                 (SchülerIn) FAMILIENNAME + VORNAME                    (LehrerIn) Name der Schule
1 Kamuti Laura Hartmann-Hellebrandt Hilda Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimnázium
2 Manhertz Liza Páli Gabriella Friedrich Schiller Gymnasium

 

Aktuális

2014-ben – a rendszerváltás óta első ízben - arra nyílt lehetőség hazánkban, hogy 2014. április 6.-án a Magyarországon élő német nemzetiség saját jogon parlamenti képviselőt válasszon a Parlamentbe.

Back to Top

Az oldal cookiekat használ. Ha az "Elfogadom" gombra kattint, ezt tudomásul veszi az üzenet eltűnik. Részletek

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close