Regionális Német Nemzetiségi Vers és Prózamondó Verseny 2022 továbbjutók

Regionális Német Nemzetiségi Vers és Prózamondó Verseny 2022 továbbjutók

Regionális Német Nemzetiségi Vers és Prózamondó Verseny 2022 továbbjutók bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kategorie HD-1-2 (= 1.- 2. Klasse “Hochdeutsch”)

Helyezés  
2 Baboss Gellért Kleine- Quelle Deutsche Nationalitäten Grundschule
1 Genetheim Jázmin Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
1 Leidecker Laura Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
2 Németh Alíz Áprily Lajos Grundschule
2 Tóth Lili Áprily Lajos Grundschule

Kategorie HD-3-4 (= 3.- 4. Klasse “Hochdeutsch”)

Helyezés  
4 Halász Dávid Péter Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
1 Kiss Lujza Diána Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
5 Kovács Nelly Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola
3 Kubinyi Lizett Paul Ritsmann Deutsche Nationalitätengrundschule
2 Óré Zoé Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola

Kategorie HD-5-6 (= 5.- 6. Klasse “Hochdeutsch”)

Helyezés  
3 Csikász-Nagy Emma Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
2 Kemény Árven Kleine- Quelle Deutsche Nationalitäten Grundschule
1 Kreisz Anna Zenta Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
1 Vájsz András Kleine- Quelle Deutsche Nationalitäten Grundschule
4 Vincze Mira Petra Budaörsi I.sz. Általános Iskola

Kategorie HD-7-8 (= 7.- 8. Klasse “Hochdeutsch”)

Helyezés  
1 Daróczi Petra Petőfi Sándor Grundschule
3 Dovgomelja Réka Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
3 Pintér Sára Boglárka Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
4 Rab Angelika Beatrix Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
2 Wiedemann Lili Anna Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola

Kategorie HD-9-10 (= 9.- 10. Klasse “Hochdeutsch”)

Helyezés  
1 Sonderpreis Czető Bence Friedrich Schiller Gimnázium
2 Wei Tian Zeng Friedrich Schiller Gimnázium

 


Kategorie MU-1-2 (= 1.- 2. Klasse “Mundart”)

Helyezés  
4 Gerstmayer Ilona Áprily Lajos Grundschule
2 Henye Péter Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
1 Kátai Lilla Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
5 Ruda Helka Áprily Lajos Grundschule
3 Tokodi Péter Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola

Kategorie MU-3-4 (= 3.- 4. Klasse “Mundart”)

Helyezés  
3 Gemela Rebeka Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola
4 Istók Fenyvesi Bence Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
2 Major Mónika Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola
5 Scheiling Alina Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
1 Schneider Dorina Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola

Kategorie MU-5-6 (= 5.- 6. Klasse “Mundart”)

Helyezés  
2 Istók Fenyvesi Luca Vecsés Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű
Általános Iskola
1 Jakab Elizabet Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola

Kategorie MU-7-8 (= 7.- 8. Klasse “Mundart”)

Helyezés  
2 Apollónia Szilvia Friedrich Schiller Gimnázium
3 Huszák Gergő Szigetszentmártoni Általános Iskola
1 Klein Léna Friedrich Schiller Gimnázium
1 Radnai Franciska Deutsche Nationalitätenschule Werischwar

Kategorie MU-9-12 (= 9.- 12. Klasse “Mundart”)

Helyezés  
2 Milbich Lora Anna Friedrich Schiller Gimnázium
1 Radnai Tamás Friedrich Schiller Gimnázium

 

Aktuális

[:hu]A 2022-es Északi Régió Regionális Kulturális Gála időpontja: 2022.11.20, Szendehely.[:de].[:]

Back to Top

Az oldal cookiekat használ. Ha az "Elfogadom" gombra kattint, ezt tudomásul veszi az üzenet eltűnik. Részletek

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close